Logo - Fundusze Europejskie

elliteq Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Wzrost konkurencyjności poprzez wdrożenie na rynek innowacyjnego, mobilnego systemu bezkontaktowej komunikacji personelu i gości hotelowych”

„ELLITEQ” Sp. z o.o. na podstawie Umowy o dofinansowanie projektu UDA-RPSL.03.02.00-24-051A/20-00 z dnia 18.05.2021r. realizuje Projekt pt.: „Wzrost konkurencyjności poprzez wdrożenie na rynek innowacyjnego, mobilnego systemu bezkontaktowej komunikacji personelu i gości hotelowych”. Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla Osi Priorytetowej: III. Konkurencyjność MŚP dla działania: 3.2. Innowacje w MŚP I.

Głównym celem realizacji projektu: jest poprawa konkurencyjności i wygenerowanie nowego miejsca pracy w Firmie, której działalność została ograniczona w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 i jest zagrożona ewentualnym powrotem takiego zjawiska. Najważniejszym rezultatem podjętego projektu będzie wzmocniona pozycja przedsiębiorstwa na rynku poprzez wdrożenie innowacyjnego produktu informatycznego umożliwiającego zdalne zarządzanie personelem w hotelu i bezkontaktową obsługą gości hotelowych. Zadanie zostanie zrealizowane w latach 2020-2021.

Wartość projektu: 366 736,80 PLN
Wartość kosztów kwalifikowanych: 298 160,00 PLN
Wartość dofinansowanie z EFRR: 253 436,00 PLN
Lata realizacji projektu: 2020r.-2021r.

Umów się na termin prezentacji

Na niezobowiązującym pokazie poznasz korzyści i możliwości  wykorzystania systemu elliteq w Twoim biznesie.

* Pola wymagane
Zamów bezpłatną rozmowę z naszym menadżerem produktu

Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Wybierz dogodny termin rozmowy
Zostaw wiadomość - wkrótce odpowiemy

Wypełniając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez elliteq Sp. z o.o. podanych w formularzu, w celu i w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na zadane przez Państwa pytanie lub przedstawienia oferty handlowej firmy elliteq Sp. z o.o. Mają Państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi lub przeniesienia danych.