Jako pionierzy na polskim rynku oprogramowania do zarządzania firmą

od ponad 3 dekad koncentrujemy się na potrzebach i wymaganiach naszych Klientów.

Tworzymy i dostarczamy nowoczesne i wszechstronne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój naszych Klientów. Specjalizujemy się w systemach wspomagających zarządzanie firmą, automatyzujących procesy biznesowe oraz systemach bezpiecznej archiwizacji danych. Nasze zespoły specjalistów z sukcesem zautomatyzowały kluczowe procesy w znanych przedsiębiorstwach naszych Klientów. Dzięki zaawansowanej optymalizacji ograniczyliśmy czas i koszty wielu codziennych działań.

O nas

Jesteśmy jedną z pierwszym polskich firm działających w obszarze oprogramowania wspomagającego zarządzanie firmą. Nasze najlepsze doświadczenie wykorzystaliśmy do stworzenia własnego, autorskiego rozwiązania – systemu elliteq.

To kompleksowy, łatwy w obsłudze i niezawodny program do zarządzania procesami biznesowymi i obiegiem dokumentów. Jako producent i jeden z liderów oprogramowania typu workflow na polskim rynku, stale stawiamy na jego rozwój i doskonalenie. Dzięki temu nasze rozwiązanie jest bardzo elastyczne i za każdym razem dostosowywane do specyfiki i potrzeb Klientów.

Ilustracja pokazująca funkcjonalność elliteq

Nasza historia

elliteq w Śląskim Klubie Biznesu

Spółka elliteq jest wpisana w poczet członków Śląskiego Klubu Biznesu, wyrażając tym samym poparcie dla idei integracji środowiska biznesu.

Zdjęcie pokazujące uczestnictwo elliteq w Śląskim Klubie Biznesu

Umów się na termin prezentacji

Na niezobowiązującym pokazie poznasz korzyści i możliwości  wykorzystania systemu elliteq w Twoim biznesie.

* Pola wymagane
Zamów bezpłatną rozmowę z naszym menadżerem produktu

Oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Wybierz dogodny termin rozmowy
Zostaw wiadomość - wkrótce odpowiemy

Wypełniając formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez elliteq Sp. z o.o. podanych w formularzu, w celu i w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na zadane przez Państwa pytanie lub przedstawienia oferty handlowej firmy elliteq Sp. z o.o. Mają Państwo prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi lub przeniesienia danych.