kariera2

Uwolnij limit swojego potencjału

 

i zbuduj z nami własną karierę

W elliteq tworzymy doskonale zgrany

i gotowy na wszelkie wyzwania zespół

 

 

Kariera

Przede wszystkim szukamy ludzi o ponadprzeciętnych umiejętnościach, którzy czują się jak ryba w wodzie w temacie nowoczesnych technologii. Dla których praca nie jest uciążliwym obowiązkiem lecz przyjemnością i wyzwaniem, z którego czerpią satysfakcję i inspirację do dalszego działania. 

Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy niepowtarzalne możliwości rozwoju swoich kompetencji. Dzięki naszej współpracy czołowymi firmami nie tylko na rynku polskim ale także zagranicznym, masz możliwość uczestniczenia w ciekawych i nieszablonowych projektach.

Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego będąc u nas to Ty sam wybierasz taką formę współpracy, która Ci najbardziej odpowiada. Nasz system czasu pracy jest na tyle elastyczny, że bez problemu pogodzisz prywatne obowiązki z pracą.

 

Oferty pracy

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko. Zawsze możesz jednak pozostawić nam swoje CV.

 

Praktyki i staże

Jeśli jesteś studentem IV lub V roku na kierunku Informatyka lub pokrewnym, jesteś dobry w tym co robisz i chcesz się rozwijać ucząc się od najlepszych – napisz do nas na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

elliteq sp. z o.o.

 ul. Chorzowska 109A, 40-101 Katowice
 32 718 65 70
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.