X

Aby przygotować rzetelną wycenę rozwiązania elliteq ECM, która będzie zgodna z Twoimi wymaganiami musimy poznać szereg parametrów charakteryzują obieg faktur w Twojej firmie. Są to m.in.:

  • miesięczną liczbę przyjmowanych faktur,
  • liczbę aktywnych Użytkowników systemu,
  • czy zakres integracji oferowany przez używaną w Twojej firmie aplikację FK.

Aby jednak nakreślić Ci koszt opisawanego rozwiązania - dla przykładowej instalacji obsługującej miesięcznie 10 000 stron OCRowanych faktur jednorazowy koszt wdrożenia wyniesie 9 999 zł.

Jeśli chcesz poznać wszystkie korzyści jakie czekają Twoje biuro księgowe w przypadku wdrożenia elliteq ECM, dowiedzieć się jaki jest spodziewany ROI dla wdrożenia, poznać precyzyjną ceną lub uzyskać odpoweidzi na nurtujące Cię pytania - wypełnij poniższy formularz:

 

Skanowanie i OCR faktur dla biur księgowych

Wprowadzanie faktur do programu księgowego jest ciężką i mozolną pracą. Niejednokrotnie jest to praca wykonywana podwójnie, ponieważ w pracy biura księgowego liczy się każda cyfra, litera, przecinek czy kropka. Czy jednak oznacza to, że praca księgowego musi być męcząca i czasochłonna?

Nie!

Moduły rozwiązania elliteq ECM – FLEXer OCR oraz ScanPort pozwalają kilkukrotnie usprawnić pracę biura księgowego praktycznie bezpośrednio po wdrożeniu!

Skonfigurowany system pozwala na automatyczne i półautomatyczne odczytywanie i przenoszenie wybranych danych ze skanowanych faktur przychodzących bezpośrednio do programu księgowego!

Skanowanie faktur nigdy nie było tak szybkie

Najprostszy scenariusz wykorzystania systemu skanowania faktur w pracy biura księgowego wygląda następująco:

KROK I

Skanowanie faktury. Weryfikacja jakości skanu.

KROK II

Proces OCR. Dla nowych dostawców operator korzystając z aplikacji ScanPort odczytuje dane wskazując odpowiednie pola na fakturze wskaźnikiem myszy, a FLEXer zapamiętuje cechy charakterystyczne układu tej faktury. Dla następnych dokumentów od tego samego dostawcy, FLEXer posłuży się zapamiętanym układem faktury i automatycznie wypełni wymagane pola formularza.

KROK III

Weryfikacja odczytanych danych. W tym kroku użytkownik analizuje i w razie potrzeby weryfikuje poprawność danych odczytach przez mechanizm OCR.

KROK IV

Potwierdzenie poprawności danych i przekazanie ich przez interfejs FLEXer10 do pliku XML według zaleceń Klienta.

Korzyści, które zagwarantujesz swojej firmie decydując się na system elektronicznego odczytu faktur:

  • Oszczędność czasu rejestracji faktur
  • Odciążenie wykwalifikowanych służb księgowych od mechanicznych prac przepisywania danych
  • Zmniejszenie nakładów na obsługę faktur w firmie
  • Znaczące skrócenie czasu dostępu do danych z zarejestrowanych faktur zanim zostaną zaksięgowane
  • Znacznie skrócenie czasu przepisania danych z faktury

CENA

Wybór oprogramowania oferowanej przez nas klasy jest skomplikowany i wiąże się z wyceną wielu czynników. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami: